Weekend Pasjonatów na MTP


Weekend Pasjonatów na MTP nadal trwa. Za nami kolejny dzień targów Retro Motor Show, który obfitował w wydarzenia skierowane do pasjonatów motoryzacji.

Podczas Akademii Renowacji odbywały się pokazy oraz dyskusje, a w pawilonie nr 5 można było uczestniczyć w spotkaniu z Maciejem Pedą, właścicielem jedynego w Polsce Bugatti T40.

Wśród gości specjalnych znalazł się również Arkady Paweł Fiedler – wnuk znanego podróżnika, który opowiedział o swoich przygodach motoryzacyjnych.

Uczestnicy targów mogli pozyskać także informacje na temat kwestii technicznych dotyczących konserwacji pojazdów zabytkowych.

Wyjątkowe miejsce zajmują w tym roku na targach pojazdy wojskowe przenoszące nas do czasów Powstania Wielkopolskiego i upamiętniające jego setną rocznicę. Historyczne egzemplarze pojazdów z początku XX wieku można oglądać na MTP tylko do niedzieli.

Za nami również pierwszy dzień targów HOBBY i Aqua&Zoo. Wydarzenia cieszyły się ogromną popularnością, szczególnie wśród najmłodszych gości MTP. Wśród atrakcji znalazły się strefy gier planszowych, klocków LEGO, VR, escape roomy, a także warsztaty dotyczące modelarstwa, kaligrafii czy robotyki.

Niedziela to ostatni dzień Weekendu Pasjonatów.

Zobacz zdjęcia:

Retro Motor Show na zdjęciach

 

 

Dodaj komentarz