Warta Poznań zapewnia transport dla kibiców na mecz z Odrą Opole


Już w środę o godz. 20:00 na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim pierwszoligowa Warta Poznań rozegra zaległe spotkanie z Odrą Opole. Klub wspólnie ze swoim partnerem, firmą Fox Travel, zapewnia darmowy przejazd autokarem na mecz z Odrą Opole.  Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”. 

Dla tych kibiców, którzy mogliby mieć problem z dotarciem do Grodziska Wlkp. i powrotem z meczu (nie ma dogodnego połączenia kolejowego po godz. 22), Warta Poznań oferuje możliwość bezpłatnego przejazdu autokarem. Pojazd firmy Fox Travel ruszy w środę o godz. 18:30 spod siedziby klubu przy Drodze Dębińskiej 12, a w drogę powrotną wyjedzie ok. 20 minut po zakończeniu meczu. Zakończenie podróży – w miejscu zbiórki, czyli w okolicach „Ogródka”.

W autokarze jest 50 miejsc. Chętni do wyjazdu na mecz mogą się zgłaszać mailowo, pisząc na adres p.lesniowski@wartapoznan.pl (należy podać imię, nazwisko i numer telefonu) lub osobiście w siedzibie Warty Poznań w poniedziałek i wtorek w godz. 10-15.

Ponadto spotkanie będzie transmitowała stacja Polsat Sport Extra HD. W przypadku wygranej zespół trenera Piotra Tworka może wrócić na pozycję lidera rozgrywek.

POLECAMY MATERIAŁY (wystarczy kliknąć):

Podsumowanie 9. kolejki Fortuna 1 Liga. Warta nadal w czołówce tabeli.

Piotr Tworek: kibice zobaczyli dobry mecz w Niecieczy

Dodaj komentarz