Warta Poznań zagra w Grodzisku sparing z Wisłą Płock


Warta Poznań w sobotę rozegra mecz kontrolny z ekstraklasową Wisłą Płock, a spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Patronem medialnym obu klubów jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

W najbliższą sobotę Warta Poznań w meczu 14. kolejki Fortuna 1 Liga miała się zmierzyć z Odra Opole, ale departament Rozgrywek Krajowych PZPN zmienił termin starcia na 24 października 2018 roku. Mecz został przełożony z uwagi na powołania piłkarzy Odry na mecze reprezentacji młodzieżowych. Oznacza to, że Zieloni kolejny mecz ligowy rozegrają dopiero za 12 dni. Podczas przerwy podopieczni Petra Němca rozegrają sparing z ekstraklasową Wisłą Płock.

Zespół z Mazowsza po 11 kolejkach Lotto Ekstraklasy zajmuje 13. miejsce w tabeli z dziesięcioma punktami na koncie. Po porażce 0:4 z Pogonią Szczecin w ostatniej serii gier, z zespołem pożegnał się pracujący w Płocku od lipca szkoleniowiec Dariusz Dźwigała.

Wisła wybiera się do Grodziska Wielkopolskiego na zgrupowanie, które potrwa od 11 do 13 października. Właśnie tam zostanie rozegrany sparing naszego zespołu z płocczanami. Wstępny termin spotkania to 13 października o godzinie 11:00. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Tekst i zdjęcie Tomasz Woźniak

Dodaj komentarz