Warta Poznań zagra sparing z Unią Swarzędz


Już w piątek rozpoczyna się nowy sezon Nice 1 Ligi, ale spotkanie Warty Poznań ze Stomilem Olsztyn zostało przełożone.  Zamiast wyjazdowego meczu ligowego Zieloni rozegrają na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim sparing z Unią Swarzędz. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

W związku z modernizacją boiska Stomilu Olsztyn spotkanie zostało przełożone na 13 września, a sztab szkoleniowy Warty Poznań podjął decyzję o rozegraniu w ten weekend meczu sparingowego. – Zamiast wyjazdowego spotkania ligowego, w sobotę 21 lipca rozegramy kolejny mecz sparingowy. Naszym rywalem będzie czwartoligowa Unia Swarzędz. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 na boisku w Grodzisku Wielkopolskim – mówi dyrektor sportowy klubu, Arkadiusz Miklosik.

Oznacza to, że podopieczni Petra Nemeca sezon rozpoczną od 2. kolejki. Wiadomo już, że spotkanie pomiędzy Wartą Poznań, a Garbarnią Kraków odbędzie się 27 lipca o godzinie 17:45. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Decyzja o tym, na jakim stadionie zostanie rozegrany mecz zapadnie na początku nowego tygodnia.

POLECAMY MATERIAŁY:

Fadecki: Warta jest mocna i może sporo namieszać

Warta Poznań zacznie sezon w Nice 1. Lidze z opóźnieniem

Gorzowianie rozbici przez Wartę Poznań

Wojciech Fadecki piłkarzem Warty Poznań

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Tomasz Woźniak, fot. Roger Gorączniak

Dodaj komentarz