Warta Poznań wygrała z Torpedo Moskwa [film]

Drugoligowa Warta Poznań wygrała mecz kontrolny podczas zgrupowania w Turcji z zespołem Torpedo Moskwa 3:0. Bramki w zespole Petra Nemca zdobyli: Filip Brzostowski, Adrian Chopcia i Jakub Kiełb. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Warta Poznań – Torpedo Moskwa 3:0 (1:0)
Bramki: Filip Brzostowski (31. minuta), Adrian Chopcia (49. minuta), Jakub Kiełb (73. Minuta – rzut karny)
Żółte kartki: Cierpka, Brzostowski, Kieliba, Jasiński, Onsorge – Triegułow, Sielukow, Izotow.
Czerwona kartka: Adrian Cierpka (10. minuta za drugą żółtą)

Warta Poznań: Tomasz Laskowski – Wiktor Patrzykąt, Bartosz Kieliba (46. Artur Marciniak), Radosław Jasiński (46. Wojciech Onsorge), Nikodem Fiedosewicz (46. Adrian Chopcia) – Krystian Sanocki (76. Karol Żmijewski), Filip Brzostowski (46. Michał Grobelny), Bartosz Kalupa, Adrian Cierpka (11. Adrian Szynka), Jakub Kiełb – Michał Przybyła (46. Paweł Piceluk).

Torpedo Moskwa: Piotr Ustinow – Aleksandr Jelisiejew (46. Artiom Kuzin), Siergiej Szustikow, Nikita Siergiejew (66. zawodnik testowany), Nikołaj Fadiejew (46. Andriej Iwanow) – Maksim Szyrokow, Artiom Sielukow (46. Artur Gałojan), Daniił Gridniew (58. Andriej Wasianowicz), Roman Kosianczuk (46. Nikita Kaszajew), Konstantin Kiertanow (46. Wiktor Afanaśjew) – Damir Triegułow (46. Roman Izotow).