Warta Poznań traci Michała Grobelnego


Pomocnik Michał Grobelny z Warty Poznań podczas spotkania ze Stalą Stalowa Wola doznał kontuzji i niestety przejdzie w najbliższych dniach operację. – Niestety Michał zerwał więzadło krzyżowe przednie w stawie kolanowym prawej nogi – mówi rzecznik prasowy klubu, Michał Wieczorek. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik i „Nasz Głos Poznański”.

– Od minimum trzech do czterech miesięcy potrwa przerwa od futbolu Michała Grobelnego. To efekt kontuzji, której zawodnik doznał w spotkaniu ze Stalą Stalowa Wola. W czwartek przejdzie operację zerwanego więzadła krzyżowego przedniego w stawie kolanowym prawej nogi. W czwartek przejdzie operację, po której rozpocznie rehabilitację – mówi rzecznik prasowy Warty Poznań, Michał Wieczorek. Mający 27 lat pomocnik przyszedł do Warty Poznań latem tego roku. W sumie dla Zielonych zdołał rozegrać siedem meczów w II lidze, zbierając na boisku 171 minut.

Przypomnijmy, że w sobotę Warta Poznań będzie podejmować na stadionie przy ul. Droga Dębińska w meczu 13. kolejki GKS Bełchatów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00, a dla Czytelników dwutygodnika i portalu „Nasz Głos Poznański” mamy trzy podwójne zaproszenia (wystarczy kliknąć).

Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu piłkarzy Warty Poznań zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie: Zobacz mecz Warta Poznań – GKS Bełchatów [live] (wystarczy kliknąć).

Bilety na spotkanie Warta Poznań – GKS Bełchatów są w cenie 5 zł (ulgowy), 10 zł (normalny) – w przedsprzedaży oraz 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny) w dniu meczu. Do zakupu biletu ulgowego upoważnione są osoby uczące się do 20. roku życia oraz studenci po okazaniu aktualnej legitymacji studenckiej do 26. roku życia oraz osoby po 65 roku życia, a także honorowi krwiodawcy oraz dawcy szpiku (za okazaniem legitymacji). Dzieci do lat 13 oraz wszystkie kobiety – wstęp wolny po okazaniu odebranej wcześniej darmowej wejściówki (przedsprzedaż lub kasa biletowa w dniu meczu). Dzieci, które nie skończyły 3 lat mogą zostać wpuszczone na stadion bez biletu.

 

POLECAMY MATERIAŁY O WARCIE POZNAŃ (wystarczy kliknąć):

Warta przegrała na wyjeździe z Olimpią Elbląg

Warta Poznań – ŁKS Łódź na zdjęciach

Warta Poznań zremisowała z ŁKS-em Łódź

Warta Poznań pewnie wygrywa w Pruszkowie

Warciarze zdominowali jedenastkę kolejki II ligi

Trenerzy o meczu Warta Poznań – GKS Jastrzębie

Bartosz Kieliba: to nie jest łatwa liga

Warta Poznań – GKS Jastrzębie na zdjęciach

Warta Poznań wygrywa z GKS Jastrzębie 1:0. Zapis relacji minuta po minucie.

 

Dodaj komentarz