Warta Poznań traci Krzysztofa Biegańskiego


Krzysztof Biegański w trakcie sobotniego meczu Warty Poznań z Chojniczanką Chojnice 1:1 podczas walki o piłkę doznał złamania ręki i nie zagra już do końca rundy jesiennej trwającego sezonu Fortuna 1 Liga. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Do niefortunnego upadku doszło podczas walki o piłkę w 52. minucie spotkania Warty Poznań z Chojniczanką Chojnice. Krzysztof Biegański został zniesiony z boiska na noszach, a po badaniach okazało się, że ręka zawodnika jest złamana. – Według wstępnych badań Krzysztofa nie zobaczymy już na boiskach Fortuna 1 Ligi w rundzie jesiennej. Życzymy mu jak najszybszego powrotu do zdrowia – mówi rzecznik prasowy Warty Poznań, Michał Wieczorek.

Ostatecznie spotkanie Warta Poznań zremisowała z Chojniczanką Chojnice 1:1 i zajmuje 14. miejsce w tabeli zaplecza ekstraklasy. Za tydzień Zieloni mieli się zmierzyć na wyjeździe z Odrą Opole, ale z uwagi na  powołania zawodników Odry do reprezentacji młodzieżowej spotkanie odbędzie się w innym terminie. Najprawdopodobniej podopiecznie Petra Nemeca rozegrają w tym terminie mecz kontrolny.

POLECAMY MATERIAŁY:

Byłeś na meczu Warty Poznań – poszukaj siebie na zdjęciach

Remis Warty Poznań z Chojniczanką (ZDJĘCIA)

Tomasz Wichniarek dyrektorem wykonawczym Warty Poznań

Dodaj komentarz