Warta Poznań ponownie przegrała z pogodą


Drugoligowa Warta Poznań wyjazdowym spotkaniem z MKS Kluczbork miała zainaugurować rundę wiosenną sezonu 2017/2018. Niestety nagłe opady śniegu spowodowały, że trójka sędziowska pod przewodnictwem Mirosława Góreckiego podjęła decyzję o odwołaniu spotkania. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

– Tego się chyba nikt nie spodziewał. Mimo wcześniejszych zapewnień klubu MKS Kluczbork mecz nie doszedł do skutku. Wszystko przez niespodziewaną śnieżycę, która nawiedziła Kluczbork popołudniu. Mimo wszelkich starań ze strony organizatorów walka z żywiołem została przegrana i mecz zostanie rozegrany w terminie późniejszym – mówi rzecznik prasowy Warty Poznań, Michał Wieczorek.

Przypomnijmy, że Warta Poznań swój pierwszy ligowy mecz na wiosnę sezonu 2017/2018 powinna rozegrać 3 marca. Jednak spotkanie z zespołem ROW 1964 Rybnik zostało przełożone. Natomiast mecz z Gwardią Koszalin zaplanowany na 10 marca, również nie doszedł do skutku z powodu złego stanu murawy przy Drodze Dębińskiej.

fot. Warta Poznań

Dodaj komentarz