Warta podejmuje GKS Bełchatów


Już w sobotę drugoligowa Warta Poznań będzie podejmować na stadionie przy ul. Droga Dębińska w meczu 13. kolejki GKS Bełchatów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15, a dla Czytelników dwutygodnika i portalu „Nasz Głos Poznański”, który jest patronem medialnym klubu, mamy trzy podwójne zaproszenia.

Tradycyjnie dla naszych Czytelników mieliśmy 3 dwuosobowe zaproszenia. Konkurs trwał do 13.X. do godz. 10. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu piłkarzy Warty Poznań zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie: Zobacz mecz Warta Poznań – GKS Bełchatów [live] (wystarczy kliknąć).

Bilety na spotkanie Warta Poznań – GKS Bełchatów są w cenie 5 zł (ulgowy), 10 zł (normalny) – w przedsprzedaży oraz 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny) w dniu meczu. Do zakupu biletu ulgowego upoważnione są osoby uczące się do 20. roku życia oraz studenci po okazaniu aktualnej legitymacji studenckiej do 26. roku życia oraz osoby po 65 roku życia, a także honorowi krwiodawcy oraz dawcy szpiku (za okazaniem legitymacji). Dzieci do lat 13 oraz wszystkie kobiety – wstęp wolny po okazaniu odebranej wcześniej darmowej wejściówki (przedsprzedaż lub kasa biletowa w dniu meczu). Dzieci, które nie skończyły 3 lat mogą zostać wpuszczone na stadion bez biletu.

POLECAMY MATERIAŁY O WARCIE POZNAŃ (wystarczy kliknąć):

Warta przegrała na wyjeździe z Olimpią Elbląg

Warta Poznań – ŁKS Łódź na zdjęciach

Warta Poznań zremisowała z ŁKS-em Łódź

Warta Poznań pewnie wygrywa w Pruszkowie

Warciarze zdominowali jedenastkę kolejki II ligi

Trenerzy o meczu Warta Poznań – GKS Jastrzębie

Bartosz Kieliba: to nie jest łatwa liga

Warta Poznań – GKS Jastrzębie na zdjęciach

Warta Poznań wygrywa z GKS Jastrzębie 1:0. Zapis relacji minuta po minucie.

 

Dodaj komentarz