Walentynki z POSiR – aktywnie i ze smakiem!


Smacznie i klimatycznie  

Po sportowym szaleństwie koniecznie uzupełnijcie kalorie i zasmakujcie w oryginalnym menu, jakie przygotowała restauracja Rycerska mieszcząca się nad Maltą. W walentynkowy wieczór odkryjcie niepowtarzalne smaki i niecodzienne połączenia dań skomponowanych specjalnie dla Was! Jak smakuje rozgrzewka z elitą, egzotyczny ultra trail czy gruba ryba na diecie? Taka karta menu z pewnością rozbudzi Wasze kubki smakowe. Przekonajcie się o tym już 14 lutego o godzinie 19:00 w klimatycznej restauracji Rycerskiej nad poznańską Maltą.

Kolacja z niespodzianką

Finałem wykwintnego wieczoru będzie wyjątkowa loteria niespodzianek biegowych dla wszystkich uczestników kolacji. Pary będą mogły wylosować m. in.: pakiety startowe na tegoroczne edycję Półmaratonu i Maratonu, wejściówki na basen i saunę Chwiałka, a także na basen Rataje, bilety na lodowiska Chwiałka i Malta, trening z profesjonalnym biegaczem Marcinem Kęsym, a także jego autorski miesięczny plan treningowy, książki „Najlepszy” z autografem Jerzego Górskiego czy gadżety maratońskie i półmaratońskie. Uwaga, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja stolika.

Spędźcie aktywne Walentynki i zadbajcie nie tylko o euforyczny stan ducha, ale także o kondycję fizyczną.

* Pamiętajcie, by przed wizytą u nas sprawdzić w harmonogramie na stronie www, w jakich godzinach obiekt jest dostępny dla publiczności.

Poniżej lokalizacje obiektów objętych Walentynkową promocją:

Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka, ul. Ojca Mariana Żelazka 1

Lodowisko Malta: przy starcie Toru Regatowego Malta, od strony ulicy Jana Pawła II.

Pływalnia Chwiałka, ul. Spychalskiego 34

Pływalnia Rataje, Os. Piastowskie 55a

Adres restauracji Rycerskiej: ul. Krańcowa 98, Poznań.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz