Walentynki z POSiR – aktywnie i ze smakiem!


Nie macie pomysłu na Walentynki w Poznaniu? Spędźcie je przebojowo i z energią aż w kilku miejscach miasta. W dzień zakochanych bawcie się robiąc oryginalne piruety na lodowej tafli, a potem zrelaksujcie się podczas aktywnego odpoczynku na basenie. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich do skorzystania z walentynkowej oferty w aż czterech dogodnych lokalizacjach miasta.

2 serca 1 bilet

14 lutego wszystkie pary, które skorzystają z Pływalni Rataje*, Pływalni Chwiałka*, Lodowiska Chwiałka* lub Lodowiska Malta, zapłacą tylko za jeden bilet wstępu na wybrany obiekt, a dodatkowo otrzymają słodki upominek od Terravita (do wyczerpania zapasów)!

Lubicie klimat poznańskiej Malty? Udajcie się na lodowisko w bezpośrednim otoczeniu Jeziora Maltańskiego! Bliżej Wam do centrum? POSiR czeka na Was na pływalni i lodowisku Chwiałka! Nie mieliście jeszcze okazji odwiedzić nowo otwartej pływali Rataje? To idealny moment! Do wszystkich obiektów objętych akcją promocyjną bez problemu dojedziecie komunikacją miejską.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz