Rozpoczęły się targi Poznań Game Arena


To największe w tej części Europy targi branży gamingowej i nowoczesnych technologii. Na uczestników czekają pokazy gier i sprzętu, turnieje e-sportowe, spotkania z twórcami i youtuberami, Cosplay Show oraz koncert z muzyką znaną z gier. Poznań Game Arena potrwa do 20 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

PGA to przede wszystkim przedpremierowe i premierowe pokazy gier. Swoje produkcje prezentują największe światowe marki – Nintendo, Microsoft, Ubisoft czy Koch Media. Ciekawie zapowiada się pierwsza w Polsce prezentacja gry Cyberpunk 2077 autorstwa CD Projekt Red. Ubisoft z kolei uraczy swoich fanów pierwszym w kraju pokazem wersji demonstracyjnej Watch Dogs Legion, która będzie miała formę seansów kinowych. Wśród tytułów, jakie znajdą się na stoisku francuskiego producenta, będzie można zagrać w gry już dostępne na rynku, jak Ghost Recon Breakpoint, The Division 2 oraz Anno 1800.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

3 komentarze

  1. Klaudia pisze:

    Byłoby miło gdybym dostała 2 bilety dla mnie i dla męża. On uwielbia gry a ja chciałabym zobaczyć i zrozumieć co w tym takiego ekscytujacego. :) Pomóżcie proszę.

  2. Anna Magdalena pisze:

    Udział biorę dla syna,bardzo chciał się wybrać,ale praca mu przeszkodził w.Za ta pracowitosc(A ogólnie przeważnie komputer i gry) chciała bym żeby poznał ten świat w realny sposób

  3. Czerwiński Bogdan pisze:

    Z miłą chęciom zagram dla wnuka on interesuje się tym miło by mu zrobić prezent od dziadka wnuk ma 22 lata tak nie dziecko już

Dodaj komentarz