W starciu z najlepszymi, czyli X edycja FootballPro Cup Masters


Piękno futbolu w najlepszym wydaniu, 24 drużyny z całej Polski, ponad 200 zawodników, blisko 40 trenerów i po raz pierwszy w historii występ reprezentacji Polski Akademii Piłkarskiej Reissa. Mowa o X jubileuszowej edycji międzynarodowego turnieju FootballPro Masters. Jeden z najbardziej prestiżowych turniejów dla dzieci odbędzie się już 9 czerwca w nowoczesnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Wypoczynkowej 93A w Baranowie. Patronat objął „Nasz Głos Poznański”.

Turniej piłkarski dla chłopców z rocznika 2009 i 2010 po raz 10 zagości w kalendarzu wydarzeń organizowanych z ramienia Akademii Piłkarskiej Reissa. O godzinie 10:00, 9 czerwca przy ul. Wypoczynkowej 93A w Baranowie, zmierzą się ze sobą najlepsze zespoły z całej Polski. Nie zabraknie m.in. takich drużyn jak:

– Pogoń Szczecin,

– Śląsk Wrocław,

– Varsovia Warszawa,

– Zagłębie Lubin,

– Olympic Wrocław,

– Arkonia Szczecin,

– Wisła Płock

– Akademia piłkarska Reissa

– Akademia Piłkarska Falubaz

Uczestników zawodów do walki zagrzewać będzie oprawa muzyczna oraz spiker, który swoja obecnością uświetni charakter wydarzenia.

– Dla najlepszych zawodników przewidzieliśmy nagrody indywidualne. Spośród wszystkich młodych adeptów futbolu wybierzemy Najlepszego Bramkarza, Najlepszego Zawodnika oraz Króla Strzelców. Natomiast każdy z uczestników turnieju otrzyma pamiątkowy medal – mówi organizator turnieju z ramienia Akademii Piłkarskiej Reissa, Paweł Jankowski. – Podczas dekoracji drużyn nie zabraknie również legendy polskiej piłki nożnej, Piotra Reissa.

Ponadto z racji ciągłego rozwoju regionów Akademii Piłkarskiej Reissa znajdujących się poza Poznaniem i województwem wielkopolskim, w turnieju po raz pierwszy weźmie udział reprezentacja złożona z zawodników trenujących w drużynach z innych miast takich jak Jarocin, Gostyń, Szczecinek, Konin, Wolsztyn czy Kępno. Drużyna powołana przez klub przybierze nazwę Reprezentacji Polski Akademii Piłkarskiej Reissa, która powalczy o jak najwyższe wyniki w dwóch kategoriach wiekowych U-8 (2010) i U-9 (2009).

Przekonaj się czym jest piękno futbolu i wybierz się na X edycję legendarnego FootballPro Cup Masters. Więcej informacji u organizatora turnieju, Pawła Jankowskiego, pod nr tel.: 519 840 821.

 

 

Dodaj komentarz