W sobotę prezentacja Lecha Poznań w Strefie Kibica na MTP


Inauguracja ligowych rozgrywek już za kilka dni. Z tej okazji w sobotę, 14 lipca w Strefie Kibica mieszczącej się na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny Lecha Poznań. Dla wszystkich obecnych w strefie kibiców przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji.


Tak było w ub. roku.

– Wprawdzie za Lechem będzie już pierwszy mecz w europejskich pucharach, to chcemy, aby każdy kibic Kolejorza mógł symbolicznie – podobnie jak w ubiegłych latach – razem z drużyną zainaugurować ligowy sezon 2018/19 – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań.
Prezentacja drużyny będzie oczywiście okazją do spotkania się i rozmowy z zawodnikami, którzy jesienią będą reprezentować niebiesko-białe barwy. Ale nie tylko! To wydarzenie będzie też pierwszą okolicznością, żeby z bliska zobaczyć nowe koszulki meczowe Kolejorza. Czas spotkania umilą także przygotowane przez klub atrakcje. Na scenie oprócz tańczących dziewczyn z Kolejorz Girls, które zaprezentują swój układ taneczny, pojawią się również bębniarze Drum Work, wystąpi także Orkiestra Dęta Chludowo.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz