W których poznańskich osiedlach kupimy mieszkanie 3-pokojowe?


Na poznańskich rynku mieszkaniowym dużą popularnością cieszą się lokale z trzema pokojami, o metrażu od 50 do 75 mkw. i są naturalnym wyborem dla rodzin lub osób, które planują swoją przyszłość. Gdzie warto zamieszkać z najbliższymi, w stolicy Wielkopolski? 

W inwestycjach deweloperskich znajdziemy mieszkania zaprojektowane precyzyjnie, na miarę potrzeb przyszłych mieszkańców. Kawalerki, czy kompaktowe lokale dwupokojowe będą idealne na start lub mogą stanowić produkt dla klienta inwestującego nadwyżkę kapitału. Dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania 2-pokojowe z oddzielną kuchnią. Natomiast najbardziej poszukiwaną grupę stanowią lokale 3-pokojowe – zarówno te kompaktowe, jak i najbardziej przestronne. W wielu inwestycjach znikają bardzo szybko.

W osiedlu Enklawa Winogrady zaprojektowaliśmy ponad 40 mieszkań o powierzchni 55-60 mkw., w których klienci zdecydują, czy chcą mieć w tym metrażu 2 lub 3 pokoje. Proponujemy zróżnicowane metraże, ale pamiętamy, że nowego M szukają rodziny z dziećmi. Odpowiadamy na ich potrzeby – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady. Dla poszukujących więcej przestrzeni, przygotowano lokale powyżej 70 mkw., z czterema pokojami. – Wybrane mieszkania, szczególnie te poniżej 60 mkw. są objęte promocją wakacyjną. Klientom rezerwującym wymarzone M w lipcu, proponujemy rabat 5000 zł, co pozwoli cenę obniżyć do 6800 zł brutto / mkw. – podkreśla deweloper. Duże możliwości aranżacyjne, wysoki standard i jakość części wspólnych stanowią ważne uzupełnienie dla osób szukających własnego lokum w Poznaniu.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz