Koziegłowy dla Kasi (ZDJĘCIA)


Pani Kasia wciąż może przyjmować lek i walczyć o życie. NFZ jej tego nie odmawia. Musi jednak za wszystko zapłacić – niestety dawka leku, którą musi przyjmować co 3 tygodnie, kosztuje 19 500 złotych.

Dopiero w obliczu śmierci zaczynamy rozumieć, jakie to wszystko piękne, to życie. Ja też już to rozumiem. Zwłaszcza teraz, gdy to, czy czeka mnie jutro, zależy już nie ode mnie, od mojej woli walki, bo tej mi nie brakuje. Zależy od tego, czy znajdą się środki na kolejną dawkę leku, bo tylko on da mi szansę na wygraną z rakiem! Zależy od Ciebie, od tego, czy zechcesz sprawić, że będę żyć… Tak fajnie tu jest – dzieci odchowane, patrzymy z mężem, na jakich wspaniałych ludzi wyrosły i cieszymy się, że mieliśmy w tym swój udział. I co – ot tak, pożegnać się z tym wszystkim, pozwolić, by to wszystko przepadło, obróciło się w pył, by zniszczył to rak? Nie chcę, tak bardzo nie chcę odejść… – wyznaje Katarzyna Januchowska.

Chcąc pomóc Pani Kasi, Stowarzyszenie Gmina Czerwonak dla Ciebie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Czerwonaku zorganizowały specjalny koncert, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Katarzyny Januchowskiej. Dzięki hojności koziegłowian, którzy chętnie wrzucali datki do puszek, a także brali udział w licytacjach oraz nabywali książki, gadżety i ciasta, udało się zebrać łącznie kwotę 7125,78 zł.

Podczas licytacji największym zainteresowaniem cieszyła się flaga z autografami polskich skoczków narciarskich, którą wylicytowano za 250 zł.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz