VBH nowym sponsorem IKP Olimpia Poznań


Firma VBH została oficjalnie nowym sponsorem Olimpii Poznań! W ostatnich dniach przedstawiciele obu stron podpisali umowę obowiązującą do końca 2017 roku – na jej mocy, logotyp partnera znajdzie się na spodenkach zawodników pierwszej drużyny.

– Cieszymy się niezmiernie, że do grona podmiotów wspierających Internetowy Klub Piłkarski, dołączyła tak wielka firma jaką jest VBH. To pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku. Ciężka praca i zbudowanie zaufania pozwoliły nam porozumieć się z nowy sponsorem – powiedział dyrektor ds. rozwoju i innowacji Maciej Bukowian.

Z takiego obrotu spraw zadowolony jest również Piotr Ziemowski, który głęboko wierzy w powodzenie projektu. – Do całego przedsięwzięcia namówił mnie Robert Nadrau. Jest bardzo przekonywujący w tym co robi. Chce stworzyć coś zupełnie innego, ale bardzo profesjonalnego. My lubimy opierać się na profesjonalnych osobach – przyznał wiceprezes ds. sprzedaży VBH Polska.

– Mamy naprawdę wiele takich propozycji. Skusił nas fakt, że idziemy wspólnie od samego początku. Jestem bacznym obserwatorem projektu, urodzonym poznaniakiem. Od lat jestem związany ze sportową społecznością – dodał Piotr Ziemowski.

Firma VBH jest liderem w dostarczaniu okuć do okien i drzwi, zarówno drewnianych, jak i PCV.  – Jesteśmy największym dystrybutorem na rynku  – podkreślił wiceprezes.

Dodaj komentarz