Uwaga: utrudnienia w trzech bankach – problemy z płatnościami


Klienci trzech dużych banków  muszą przygotować  się na brak dostępu do bankowości internetowej  i niektórych płatności.  Powodem są zaplanowane na weekend prace serwisowe.

 

W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z soboty na niedzielę od godziny 0:00 do godziny 6:00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej w banku Getin Noble.

W Credit Agricole serwisy bankowości elektronicznej będą wyłączone od godziny 22:00 w sobotę do godziny 19:00 w niedzielę. W szczególności niedostępne będą serwisy CA24 (internetowy, mobilny, tekstowy), automatyczny serwis telefoniczny oraz płatności internetowe (przelew online). Nie będzie więc na przykład można zalogować się na swoje konto w e-banku i aplikacji mobilnej, jak również zapłacić za zakupy przelewem online w sklepie internetowym.

W Raiffeisen Polbank, w  niedzielę w godzinach 7:00-13:00 niedostępna będzie usługa 3D-Secure. W efekcie we wskazanych godzinach nie będzie możliwości dokonania transakcji kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji tego typu hasłem. Ponadto w tych godzinach nastąpią ograniczenia w zamawianiu i reaktywacji kart HCE oraz mogą wystąpić problemy z płatnościami HCE w aplikacji „Mobilny Portfel”.

Dodaj komentarz