Wypadek na drodze nr 307 z Buku do Poznania! AKTUALIZACJA


Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej numer 307 z Buku do Poznania, w Niepruszewie. Jedno z nich dachowało. Pasażerka jednego z aut została poszkodowana.  Droga jest nieprzejezdna. Policja zorganizowała objazd przez Skrzynki i Otusz.

Otóż jak nam powiedzieli strażacy z OSP Buk  mężczyzna jadący volkswagenem kombi 7 wyjechał z podporządkowanej drogi z kierunku Brzozy na trasę numer 307 i zderzył się z jadącym od strony Buku autem marki BMW, które dachowało. Poszkodowana została pasażerka volkswagena, natomiast kierowca BMW sam wyszedł z samochodu. Nic mu się nie stało. Do wypadku doszło o 15.20.

Aktualizacja, godz. 16.15. Na drodze 307 wprowadzono ruch wahadłowy.

Fot. @Nasz Głos Poznański

Czytaj także:

Cztery auta zderzyły się na A2

Jesteś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia komunikacyjnego? Napisz do nas, prześlij zdjęcie! My ostrzeżemy innych!!! Piszcie na naszym profilu facebookowym – kliknij tutajlub na kontakt@naszglospoznanski.pl .

 

2 komentarze

  1. Joanna pisze:

    Byłam świadkiem tego wypadku.. żadnym z samochodów nie kierowała kobieta, kobieta była pasażerka volkswagena.

    • Redakcja pisze:

      Tak. Dziękujemy za informację. Strażak, tuż po wypadku, błędnie nas poinformował – wynikało to pewnie z zamieszania. Teraz zweryfikowaliśmy jeszcze raz w OSP Buk i poprawiliśmy .

Dodaj komentarz