Uwaga! Dodatkowa komunikacja na mecz Lecha


W sobotę na Stadionie Miejskim przy Bułgarskiej Lech Poznań podejmować będzie  o godz. 18.00 Jagiellonię Białystok. W związku z meczem i przejazdami kibiców  wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Przed i po meczu w związku ze zwiększoną częstotliwością kursów na liniach nr 1, 6, 13 i 15 w kierunku cmentarza na Junikowie nie będzie uruchamiana dodatkowa linia nr 30. Na  liniach nr 45, 50, 63, 91 pasażerów wozić będą autobusy przegubowe.

W tym dniu bilet lub karnet na mecz: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok upoważnia do przejazdu środkami komunikacji miejskiej organizowanymi przez Zarząd Transportu Miejskiego bez dodatkowych opłat. Kibice będą mogli skorzystać z powyższych przejazdów 3 godziny przed meczem oraz 3 godziny po zakończeniu meczu.

Po zakończeniu meczu może nastąpić czasowe wstrzymanie ruchu autobusowego na ulicy Bułgarskiej – na polecenie służb nadzoru ruchu MPK autobusy linii nr 45, 50, 63, 91 skierowane zostaną objazdem przez ulicę Grunwaldzką i Grochowską.

Dodaj komentarz