Ulubiony Młynarski Piotra Machalicy


Muzyka, elementy teatru i doskonałe teksty. Tego wszystkiego spodziewać się można 28 października o godz. 18 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Zobaczymy wówczas recital Piotra Machalicy „Mój ulubiony Młynarski”. Będzie on hołdem złożonym Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który „Jego piosenki śpiewa od zawsze”. Nigdy dotąd nie wykonywał jednak programu, który w całości składa się z utworów (piosenek, ale i poezji) Wojciecha Młynarskiego.

„Mój ulubiony Młynarski” to koncert na głos, dwie gitary, trąbkę, instrumenty perkusyjne i akordeon. Piotrowi Machalicy towarzyszą instrumentaliści: Krzysztof Niedźwiecki, Michał Walczak i Paweł Surman. Wśród niezapomnianych utworów Mistrza włączonych do programu są m. in. „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”, „Bynajmniej”, „Najpiękniejszy list miłosny”, „Idź swoją drogą” i „Blue Tango”.

Premiera tego recitalunastąpiła w warszawskim Och Teatrze w maju bieżącego roku. Bilety na ten wyjątkowy koncert w cenie 50 zł do nabycia w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwuosobowe zaproszenie.

Konkurs trwał do 26 października do godz. 12.30. Laureatkę poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Jarek Krawczyk
Fot. ARKADIUSZ WIEDEŃSKI

 

Dodaj komentarz