ULATOWSKI: Chcemy zainspirować Lecha | Nasz Głos Poznański

ULATOWSKI: – Chcemy zainspirować Lecha, by zakończył sezon z podniesioną głową


– Obszar, w którym możemy pomóc drużynie, to głowy piłkarzy. Zostały nam dwa mecze, nie będziemy przecież zmieniać teraz systemu czy obciążeń treningowych. Chcemy do niedzielnego spotkania z Wisłą Kraków podejść z wiarą i pewnością siebie. Chcemy pobudzić zawodników – mówi tymczasowy trener Lecha Poznań Rafał Ulatowski.

Wspólnie z Tomaszem Rząsą i Jarosławem Araszkiewiczem będzie on tworzyć sztab szkoleniowy Kolejorza na ostatnie dwa mecze obecnego sezonu. Ulatowski będzie wpisany do protokołu sędziowskiego jako pierwszy trener, a formalnie jego asystentami będą Rząsa i Araszkiewicz. On też pojawi się na konferencji prasowej po niedzielnym meczu z Wisłą.

– W trójkę będzie nam łatwiej. Znamy siebie, współpracujemy ze sobą. Chcemy skorzystać ze swojego zaufania i wypracowanych nawyków. Nie robiłbym z tego sensacji – podkreśla Ulatowski.

Cała trójka na co dzień zajmuje się tematami Akademii Lecha Poznań. Ulatowski jest szefem szkolenia, Rząsa pełni rolę dyrektora sportowego, a Araszkiewicz trenuje młodzież.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz