UKS Dwójka Stęszew liderem Wiosennej Ligi Siatkówki | Nasz Głos Poznański

UKS Dwójka Stęszew liderem Wiosennej Ligi Siatkówki


Młodziczki UKS Dwójka Stęszew utrzymały pozycję lidera Wiosennej Ligi Siatkówki, której patronem medialnym jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”. Następny turniej odbędzie się 19 maja w Hali CS Politechniki Poznańskiej.

– Za nami drugi turniej Wiosennej Ligi Siatkówki, w której występują siatkarki UKS Dwójka Stęszew, UKS Puma Komorniki, SKF Politechnika Poznańska i UKS Lider Rokietnica. Turniej w Stęszewie rozgrywany był pod dyktando siatkarek z miejscowego UKS Dwójka. Cieszymy się, że nasze rozgrywki zgromadziły zespoły z różnych stron powiatu poznańskiego – mówi współorganizator rozgrywek, Michał Sułkowski.

Przypomnijmy, że spotkania w turniejach WLS rozgrywano systemem każdy z każdym trzy sety, a każdy zdobyty set oznaczał jeden zdobyty punkt. Najlepsze w pierwszym turnieju okazały się młodziczki UKS Dwójka Stęszew, które również na swoim parkiecie w sobotę wygrały wszystkie swoje spotkania.

Kolejne turnieje cyklu zaplanowano na 19 maja w Poznaniu oraz zmagania finałowe w Rokietnicy (na przełomie maja i czerwca). W finale na zawodniczki czeka szereg nagród, a zmagania w WLS są znakomitym uzupełnieniem gier po zakończeniu rozgrywek ligowych.

Wyniki II Turnieju Wiosennej Ligi Siatkówki:
(sobota, 12 maja 2018 roku, Stęszew)
UKS Dwójka Stęszew – UKS Lider Rokietnica 2:1
UKS Puma Komorniki – SKF Politechnika Poznańska 0:2
UKS Puma Komorniki – UKS Lider Rokietnica 1:2
UKS Dwójka Stęszew – UKS Puma Komorniki 2:0
SKF Politechnika Poznańska – UKS Dwójka Stęszew 0:2
SKF Politechnika Poznańska – UKS Lider Rokietnica 0:2

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

Dodaj komentarz