Tydzień w Teatrze Muzycznym


Teatr Muzyczny w Poznaniu, któremu patronuje „Nasz Głos Poznański”, zaprasza na najbliższe spektakle.

Ania z Zielonego Wzgórza

W najbliższy czwartek dwukrotnie zagrany zostanie musical dla dzieci „Ania z Zielonego Wzgórza”. Reżyserce Monice Martini-Madej udało się zachować klimat powieści Lucy Maud Montgomery, wzbogacając ją o przepiękną muzykę autorstwa Macieja Szymańskiego. Tytułowa Ania, na skutek pomyłki, z sierocińca trafia do domu Maryli i Mateusza Cuthbertów. Wizyta ta rozpocznie zupełnie nowy rozdział w jej życiu. W rolę Ani brawurowo wcieli się Anna Lasota, a partnerują jej między innymi Joanna Olek, Anna Bajerska-Witczak i Arnold Pujsza. Po spektaklu o godzinie 12.15 odbędzie się spotkanie z aktorami.
„Ania z Zielonego Wzgórza”
9.04 godz. 10.00 i 12.15 (po spektaklu odbędzie się spotkanie z aktorami).
Bilety w cenie 25-28 zł do nabycia w Kasie Teatru, on-line na www.bilety24.pl i www.teatr-muzyczny.poznan.pl

Nie ma jak lata 20., lata 30.,Wiesław Paprzycki,zdj.Damian Andrzejewski
Od piątku do niedzieli teatr zaprasza na „Nie ma jak lata 20., lata 30.”. Zostały ostatnie bilety na 11 kwietnia, na godzinę 15.00! Przypomnimy najsłynniejsze przeboje międzywojnia, takie jak „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Ta ostatnia niedziela” oraz „Jesienne różne”. A wszystko to w zaskakujących, nowoczesnych aranżacjach autorstwa Michała Łaszewicza, Zbigniewa Małkowicza oraz Macieja Szymańskiego. Scenariusz spektaklu opracował Ryszard Marek Groński, a choreografię przygotowała Paulina Andrzejewska. Świetna zabawa, przez półtorej godziny, gwarantowana!
„Nie ma jak lata 20., lata 30.”
10.04 godz. 19.00, 11.04 godz. 15.00 i 18.00, 12.04 godz. 18.00
Bilety w cenie 30-90 zł do nabycia w Kasie Teatru, on-line na www.bilety24.pl i www.teatr-muzyczny.poznan.pl

Jekyll&Hyde,fot.Radosław Lak
W czwartek 2 kwietnia ruszyła akcja wydania płyty z musicalu „Jekyll&Hyde” na portalu PolakPotrafi.pl! Od dnia premiery w październiku 2014 spektaklu, który stał się prawdziwym przebojem, otrzymaliśmy od Widzów setki zapytań o płytę ze ścieżką muzyczną. Do jej powstania potrzebne jest jednak wsparcie finansowe.  Jeżeli ktoś chce zostać współproducentem płyty, wystarczy że wejdzie na stronę PolakPotrafi.pl i wybierze dla siebie atrakcyjną nagrodę. Będzie to pierwsze nagranie musicalu „Jekyll&Hyde” w polskiej wersji językowej, w wykonaniu najsławniejszych głosów musicalowych z kraju! Akcja potrwa do 17 maja.

Dodaj komentarz