#TUSIEGRA. Rozpoczynają się targi Poznań Game Arena


Przedpremierowe i premierowe pokazy gier, najnowsze konsole i komputery, setki cosplayerów, tysiące nagród i setki tysięcy złotych do wygrania w turniejach esportowych. Trzy dni święta dla graczy i fanów multimedialnej rozrywki. Zobacz, co między innymi czeka na graczy podczas targów Poznań Game Arena 12 – 14 października.

 

Poznań Game Arena to największe targi gier i rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od początku istnienia odwiedziło je ponad 450 000 graczy. Jednak targi to nie tylko rozrywka, której dostarczą turnieje esportowe, zawody cosplayerowe czy gry prezentowane na stoisku wystawców. PGA to także spotkania branżowe i konferencje, które skupiają ekspertów
z zakresu tworzenia gier.

Biznesowa strona gier

Profesjonalistów z branży przyciągają prelekcje prowadzone przez światowe sławy jak Takashi Tokita (twórca m.in. serii Final Fantasy), Viktor Kostik (główny animator m.in. DayZ, Mafia 2), czy Chris McEntee (główny projektant m.in. serii Rayman). Dla tych, którzy dopiero startują w biznesie gier komputerowych idealnym miejscem jest Career Zone i warsztaty, organizowane w ramach Game Industry Conference. Sama zaś konferencja jest adresowana do wszystkich przedstawicieli GameDevu. Jej głównym celem jest zapewnienie przyjaznego środowiska do zawierania kontaktów biznesowych, dyskusji na temat aktualnych trendów oraz wymiany cennych doświadczeń.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz