Trzy wypadki na DK 5. Droga zablokowana!


Do trzech wypadków doszło na drodze krajowej numer 5. Najpierw, ok. godz. 11 w Glińsku koło Śmigla zderzył się bus z samochodem osobowym. Jedna osoba została ranna. Ok. godz. 11.30 na obwodnicy Śmigla doszło do zderzenia dwóch ciężarówek: jedna najechała na tył drugiej. Kierowcę tej pierwszej helikopterem przetransportowano do szpitala. Droga została zablokowana. Utworzyły się korki!

Aktualizacja: godz. 13.10:

– W miejscu pierwszego wypadku trwa usuwanie pojazdów, a na obwodnicy Śmigla trwają czynności. Nie wiadomo kiedy droga zostanie odblokowana, pewnie jeszcze godzinę – dwie potrwają prace – powiedział Naszemu Głosowi Poznańskiemu asp. sztab. Radosław Nowak z Komisariatu Policji w Kościanie. – Kierowcom jadącym z Poznania do Leszna zalecam, jeśli jest taka możliwość, objazd z Kościana przez Jerkę i Osieczną, a kierowcy jadący od strony Leszna kierowani są na Nową Wieś – Czacz.

Do trzeciego wypadku doszło w też w Komornikach, gdzie zderzyły się dwie osobówki.

Aktualizacja: godz 18:

Po kilku godzinach utrudnień odblokowano obwodnicę Śmigla na #DK5.

Jesteś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia komunikacyjnego? Napisz do nas, prześlij zdjęcie! My ostrzeżemy innych!!! Piszcie na naszym profilu facebookowym – kliknij tutaj lub na kontakt@naszglospoznanski.pl albo wyślijcie sms na nr tel. 691 895 296.

Dodaj komentarz