Trwają zapisy do Biegu Walentynkowego 2015


Już 99 osób zgłosiło się do Biegu Walentynkowego pod patronatem dwutygodnika „Nasz Głos Poznański” i naszego portalu, który odbędzie się 14 lutego 2015 roku nad Jeziorem Rusałka. Biegacze będą mieć do pokonania 5 lub 10 kilometrową trasę, a w programie również rajd nordic walking oraz biegi dzieci i młodzieży.

Bieg Walentynkowy

Trwają zapisy do I Biegu Walentynkowego w Poznaniu na dystansie 5 i 10 km, rajdu nordic walking 5 km oraz biegów dzieci i młodzieży nie tylko dla zakochanych. Na liście startowej jest już 99 osób, a dla wszystkich startujących na mecie będzie czekać niepowtarzalny walentynkowy medal. Ponadto organizatorzy będą prowadzić klasyfikację zakochany par. – Jeśli startujecie w parze wypełnijcie przy zgłoszeniu indywidualną, niepowtarzalną drużynę – będziecie wtedy klasyfikowani razem – o miejscu decyduje łączna suma czasów – mówi współorganizator Biegu Walentynkowego, Maciej Łucyk.

Organizatorzy przygotowali również w wersji B pakietu startowego wyjątkową koszulkę techniczną w gorącym różowym kolorze w wersji damskiej i męskiej. Łączna liczba uczestników imprezy jest ograniczona do 800 osób. Rejestracje elektroniczne przyjmowane będą do dnia 1 lutego 2015 roku na stronie biegwalentynkowypoznan.pl. Natomiast w dniu zawodów organizator będzie mógł zapisać dodatkowo 20 zawodników.

Dodaj komentarz