Trenerzy po meczu Lech vs Cracovia


Asystent pierwszego trenera Lecha Poznań, Rene Poms podkreślił na pomeczowej konferencji prasowej, że Kolejorz zasłużenie sięgnął po trzy punkty. Szkoleniowiec Cracovii uważa jednak, że jego drużyna powinna ze stolicy Wielkopolski wywieźć chociaż jedno ,,oczko”.

Michał Probierz (trener Cracovii):

Początek mieliśmy bardzo dobry, bo stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji, m.in. ta nieuznana bramka. Od początku chcieliśmy wygrać, mocniej zaatakować, chcieliśmy zaskoczyć Lecha. Po kwadransie to jednak rywal przełamał nas z drugiej linii. Nie potrafiliśmy płynnie przejść z defensywy do ofensywy, kilka indywidualnych błędów i trudno było wrócić do tego, co graliśmy wcześniej. Potem rzut rożny, po którym straciliśmy gola. Mieliśmy jeszcze swoje sytuacje, ale to było za mało na ten mecz. Powinniśmy się pokusić o zdobycie chociaż jednego punktu.
Rene Poms (trener Lecha Poznań):

Do meczu przystąpiliśmy skoncentrowani, graliśmy ofensywnie i nie dopuszczaliśmy do wielu ataków rywala. Graliśmy przede wszystkim cierpliwie, chociaż mogliśmy kilka akcji zdecydowanie lepiej rozegrać. Koniec końców jesteśmy bardzo szczęśliwy, że zasłużenie udało nam się zdobyć trzy punkty.

Lech vs Bruk-Bet Termalica: mamy bilety na ostatni mecz w tym roku przy Bułgarskiej!

Fot. Roger Gorączniak
źródło www.lechpoznan.pl

Dodaj komentarz