Trenerzy Mariusz Rumak i Piotr Stokowiec o meczu Lech – Jagiellonia


Mariusz Rumak i Piotr Stokowiec po meczu Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, który zakończył się zwycięstwem Kolejorza 6:1.

Mariusz Rumak
– Pierwsza połowa dobrze rozpoczęta przez nas. Rozpoczęta tak, jak chcieliśmy. Przede wszystkim skutecznie. Połowa zakończyła się wynikiem 3:0. W drugiej połowie, początkowo przeciwnik był trochę częściej przy piłce, ale odzyskaliśmy kontrolę. Zdobyliśmy kolejne 3 bramki. W wyjściowym składzie mieliśmy dzisiaj 3 obcokrajowców. Pozostali to między innymi Krzysztof Kotorowski, Linetty, Kamiński, Możdżeń, Wołąkiewicz – Wielkopolanie, lechici. Cieszymy się ze zwycięstwa. Układamy sobie wszystko w głowach. Cieszymy się z drugiego miejsca w tabeli. Obyśmy dalej grali tak, jak dzisiaj.

Piotr Stokowiec
– Gratuluję Lechowi bardzo dobrego spotkania. Można powiedzieć, że dzisiaj w każdym elemencie byliśmy słabsi. Zasłużenie przegraliśmy spotkanie. Szukaliśmy punktu zaczepienia, jednak nie potrafiliśmy go odnaleźć. Odstawaliśmy jeśli chodzi nie tylko o taktykę, ale przede wszystkim pod względem zaangażowania. Lech zdominował grę całkowicie. Dostaliśmy dzisiaj nauczkę, lekcję, którą musimy przyjąć. Wracamy do Białegostoku i szykujemy się do meczu Pucharu Polski. Musimy to wszystko przeanalizować. Okaże się, jakim jesteśmy zespołem, jakim jestem trenerem. Przed nami mecz pucharowy z Zawiszą i postaramy, aby w nim nasza gra wyglądała dużo lepiej.

źródło: www.lechpoznan.pl

Fot. Roger Gorączniak

Dodaj komentarz