Trener Warty Poznań o meczu z Olimpią Grudziądz


– Do końca walczyliśmy o korzystny wynik i tego w szatni pogratulowałem chłopakom. Teraz mamy dłuższą przerwę i będziemy poprawiać elementy, które nie funkcjonują – mówił po przegranym meczu z Olimpią Grudziądz trener Warty Poznań, Piotr Tworek. Patronem medialnym turnieju jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”. 

– Bramki straciliśmy w najgorszych momentach, jakie można sobie wyobrazić – w 43. i 48. minucie. To mogło podłamać zespół i całkowicie zachwiać naszym planem. Mimo to, do końca walczyliśmy o korzystny wynik i tego w szatni pogratulowałem chłopakom. W drugiej połowie było bardzo dużo sytuacji, lecz nie udało nam się odrobić całości strat. Musimy pracować nad finalizacją akcji. Bez trudu dochodzimy do 18. czy 20. metra, ale brakuje dośrodkowania bądź wykończenia. Szkoda, bo uważam, że zagraliśmy w Grudziądzu dobre spotkanie. W ogóle to był ciekawy mecz. Teraz mamy dłuższą przerwę i będziemy poprawiać elementy, które nie funkcjonują – mówił po przegranym meczu z Olimpią Grudziądz trener Warty Poznań, Piotr Tworek.

Więcej o meczu w materiale: Olimpia – Warta 2:1. Przerwana passa zielonych (wystarczy kliknąć).

Olimpia Grudziądz – Warta Poznań 2:1 (1:0)
Bramki: Omran Haydary (43. min.), Sebastian Kamiński (48. min,) – Robert Janicki (53. min.)
Żółte kartki: Twarowski, Ciechanowski – Grobelny, Boczek
Sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec)

Olimpia: Łukasz Sapela – Damian Ciechanowski, Lukáš Ďuriška, Ariel Wawszczyk, Remigiusz Szywacz – Sebastian Kamiński (60. Maciej Twarowski), Maciej Kona, Dominik Frelek (72. Łukasz Bogusławski), Konrad Handzlik, Omran Haydary – João Criciúma (89. Piotr Janczukowicz).

Warta: Adrian Lis – Jakub Kuzdra (88. Serhij Napołow), Bartosz Kieliba, Tomasz Boczek, Jakub Kiełb – Wiktor Długosz (71. Karol Gardzielewicz), Michał Grobelny (80. Krzysztof Kiklaisz), Łukasz Trałka, Robert Janicki, Michał Jakóbowski – Gracjan Jaroch.

Dodaj komentarz