Trener Warty Poznań o meczu w Olsztynie


Piotr Tworek, trener Warty Poznań, po zwycięskim meczu nad Stomilem w Olsztynie pogratulował swoim piłkarzom za zdobycie tytułu mistrza jesieni.

– Swoją postawą, determinacją, umiejętnościami i zaangażowaniem sami to wywalczyliście – mówił szkoleniowiec Warty. – To był mecz, który szczególnie mocno chciałem wygrać. Wiedzieliśmy, że tylko wygrana da nam mistrzostwo jesieni, a pracowaliśmy na to od pierwszego treningu w lipcu, gdy zaczęliśmy budować nową Wartę i wdrażać pomysły na ten zespół. Strasznie chciałem, żeby zespół taką nagrodę otrzymał i sam ją wywalczył. Zasłużył na nią, gratuluję zawodnikom tego sukcesu i całej rundy, która się oficjalnie zakończyła. Mamy jednak jeszcze trzy spotkania.
Co do samego meczu, na stadionie Stomilu zawsze gra się ciężko. Mecz był emocjonujący i ciekawy dla kibiców. Pierwsza połowa miała bardzo wyrównany przebieg, obie drużyny próbowały złamać rywala. Bramka na 1:0 dodała nam wiary. Szybko wprawdzie straciliśmy to prowadzenie, ale najważniejsze, że potrafiliśmy równie szybko odpowiedzieć.

Czytaj także:

Warta Poznań wygrała w Olsztynie!

źródło www.wartapoznan.pl

Fot. Piotr Leśniowski / Warta Poznań

1 komentarz

  1. Darek pisze:

    Brawo Panie Trenerze! Życzę awansu!!!

Dodaj komentarz