Trener Gandzasaru Kapan przed meczem z Lechem


– Lech Poznań z naszego punktu widzenia jest silną drużyną. Darzymy ją respektem. Staraliśmy się poznać naszego rywala. To bardzo wymagający przeciwnik, a najlepiej świadczy o tym fakt, że ten zespół osiąga dobre wyniki – mówi przed czwartkowym meczem w eliminacjach Ligi Europy trener Gandzasaru Kapan, Ashot Barseghyan.

– Lech Poznań z naszego punktu widzenia jest silną drużyną. Darzymy ją respektem. Staraliśmy się poznać naszego rywala. To bardzo wymagający przeciwnik, a najlepiej świadczy o tym fakt, że ten zespół osiąga dobre wyniki. Wiemy, że dla każdej drużyny ważny jest doping kibiców. A jeśli chodzi o fanów Lecha Poznań, to należą to najbardziej aktywnych, być może nawet w całej Europie. Dla nas to bardzo dobrze, że na tym meczu nie będzie kibiców. Musimy jednak pamiętać o tym, że na boisku grają piłkarze i to od nich zależy jaki będzie wynik. Kibice mogą jedynie pomóc w jego dobrym osiągnięciu – mówi przed czwartkowym meczem w eliminacjach Ligi Europy trener Gandzasaru Kapan, Ashot Barseghyan.

Mecz pomiędzy Lechem Poznań a Gandzasaru Kapan rozpocznie się w czwartek, 12 lipca o godz. 20:45 na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Spotkania rozgrywane jest bez udziału publiczności z uwagi na burdy do jakich doszło pod koniec sezonu 2017/2018 na poznańskim stadionie. Więcej na ten temat w materiale: Wojewoda zamyka stadion Lecha!

Dodaj komentarz