Trener futsalistek AZS UAM Poznań o porażce w Gnieźnie


– Mam nadzieje, że wyciągniemy z tej porażki odpowiednie wnioski i był to tylko wypadek przy pracy – mówił po przegranym spotkaniu z UKS Medan Gniezno trener ekstraligowych futsalistek AZS UAM Poznań, Wojciech Weiss.

Futsal19

– Zagraliśmy bardzo słabo i bardzo nieskutecznie w Gnieźnie. Brakowało woli walki i chęci wygrania… Dziewczyny chyba myślami były już w domach przy świątecznych stołach. Mam nadzieje, że wyciągniemy z tej porażki odpowiednie wnioski i był to tylko wypadek przy pracy. Sezon jest bardzo długi i jeszcze wiele może się zdarzyć – mówił po przegranym spotkaniu z UKS Medan Gniezno trener AZS UAM Poznań, Wojciech Weiss.

Ekstraligowe futsalistki AZS UAM Poznań w poniedziałek czeka trening na klubowej hali, a po przerwie świątecznej zespół wraca do przygotowań przed meczem z ISD-AJD Gol Częstochowa. Spotkanie 6. kolejki z wiceliderem tabeli odbędzie się w niedzielę, 4 stycznia o godz. 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu (Kampus Morasko). Wstęp na mecz jest bezpłatny.

UKS Medan Gniezno – UAM Poznań 5:0 (1:0)
Bramki: Adriana Sikora, Monika Nowak, Monika Marczak (dwie), Alicja Zając

UKS Medan Gniezno: Dominika Dewicka, Aleksandra Blige – Monika Nowak, Anna Jacewicz, Alicja Zając, Adriana Sikora, Violetta Biegańska, Katarzyna Ulikowska, Monika Marczak, Natalia Szreyman.

AZS UAM Poznań: Katarzyna Osiadło, Emilia Krajewska – Sandra Sałata, Alicja Busza, Marta Zielińska, Magdalena Pawłowska, Laura Czudzińska, Dorota Czech, Agnieszka Rezler, Mariola Żyła, Joanna Gawrych, Agnieszka Grzechowiak, Żaneta Pawlik, Hanna Olszańska.

Wyniki spotkań 5. kolejki ekstraligi futsalu kobiet:
(sobota, 20 stycznia 2014 roku)
ISD-AJD Gol Częstochowa – AZS UJ Kraków 4:2
LKS RB Kocur Głogówek – KU AZS U.Ś Katowice 4:2
UKS Medan Gniezno – AZS UAM Poznań  5:0
KU-AZS Uniwersytetu Warszawskiego – pauzuje

Dodaj komentarz