Tomasz Zimoch wykłada w Poznaniu


Tomasz Zimoch potrafi trzymać emocje w napięciu, malowniczo przedstawić sytuację, a nawet wywołać dreszcze. Jego praca w radiu została doceniona w 2009 roku, kiedy dostał Złoty Mikrofon „za wiedzę i emocje, które pozwalają zobaczyć w radiu świat sportu”. Komentuje on w Polskim Radiu wszelkie imprezy sportowe, popisał się ostatnio niesamowitymi wypowiedziami podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich. W czasie wykładu będzie można posłuchać go raz jeszcze, lecz tym razem nie w radiu, lecz twarzą w twarz. Zaprasza Klub Uczelniany Akademickiego  Związku Sportowego przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w ramach projektu Cafe AZS UEP, nad którym  patronat medialny sprawuje „Nasz Głos Poznański”.

 

zimoch

 

Z racji zbliżających się wakacji, to już ostatni w tym roku akademickim wykład. Prelegentem będzie wszystkim bardzo dobrze znany gość. Właściwie to znany jest bardziej głos tej osoby, niż jego postawa. Klub Uczelniany AZS UEP zaprasza Tomasza Zimocha! Zagości on w Poznaniu już  11 czerwca. O godzinie 18.30 ten komentator sportowy wygłosi wykład pt. „Rola komentatora w budowaniu wizerunku imprezy sportowej”.

Projekt Cafe AZS UEP to pasmo comiesięcznych wykładów organizowanych przez dwóch studentów działających w Klubie Uczelnianym AZS UEP. Wydarzenie to przyciągać zaczęło nie tylko studentów, lecz osoby niezwiązane ze środowiskiem akademickim. Nic dziwnego, ponieważ na wykłady zapraszane są znane i decyzyjne osoby ze świata biznesu sportowego. Omawiają oni tajniki swojej pracy, często niewynoszone nigdy wcześniej do tak licznego grona. Wcześniejsze wykłady cieszyły się dużą popularnością, zwłaszcza te wygłoszone przez Jerzego Engela (selekcjonera Reprezentacji Polski), Mirosława Przedpełskiego (Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej), czy Marcina Animuckiego (wiceprezesa Ekstraklasy SA).

Tomasz Zimoch potrafi trzymać emocje w napięciu, malowniczo przedstawić sytuację, a nawet wywołać dreszcze. Jego praca w radiu została doceniona 2009 roku, kiedy dostał Złoty Mikrofon „za wiedzę i emocje, które pozwalają zobaczyć w radiu świat sportu”. Komentuje on w Polskim Radiu wszelkie imprezy sportowe, popisał się ostatnio niesamowitymi wypowiedziami podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich. W czasie wykładu będzie można posłuchać go raz jeszcze, lecz tym razem nie w radiu, lecz twarzą w twarz. Jego wypowiedź będzie inna niż zwykle, ponieważ skupi się nie na sportowcach, lecz na nim samym. Pewnie niewielu z Was wie, ze Tomasz Zimoch jest prawnikiem (ukończył aplikację sędziowską). Dlaczego więc pracuje w radiu? Jaką rolę pełni komentator sportowy? Lub zadając pytanie od drugiej strony – Jaką rolę, według Zimocha, pełni on sam? Odpowiedzi na te pytania będziecie mogli znaleźć 11 czerwca w Auli Gmachu Głównego UEP o godzinie 18.30.

Klub Uczelniany AZS UEP zaprasza nie tylko studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, ale każdego, kogo interesuje postać Tomasza Zimocha. Takie emocje mogą się już nie powtórzyć!

Aleksandra Czyżo

Dodaj komentarz