Tomasz Wichniarek dyrektorem wykonawczym Warty Poznań


Tomasz Wichniarek został nowym dyrektorem wykonawczym Warty Poznań. Przedstawiony został podczas konferencji prasowej, w której wziął udział także pełnomocnik właściciela klubu Artur Meissner.

Dla Wichniarka jest to powrót do pracy w Warcie Poznań po 19 latach. – Prawda jest taka, że od tego czasu niestety nie zmieniło się zbyt wiele, jeśli chodzi o budynek i infrastrukturę, ale będziemy chcieli wprowadzić wiele zmian jeśli chodzi o kwestię sportową. To, że Warta znajduje się obecnie w 1. lidze to jest duże osiągnięcie. Trzeba to docenić i myśleć o dalszym rozwoju w przyszłości – tymi słowami rozpoczął konferencję nowy dyrektor wykonawczy „Dumy Wildy”.

Rolą Wichniarka w Warcie będzie zarządzanie sprawami sportowymi w piłkarskim zespole seniorów. – Uznaliśmy, że potrzebujemy człowieka, który będzie zarządzał klubem na bieżąco, stąd zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z p. Tomaszem, z uwagi na to, jak duże doświadczenie posiada on w tej kwestii. – wyjaśnił Artur Meissner. Dodał on również, że wciąż trwają poszukiwania kandydata na prezesa rady nadzorczej. – Nie jest to jednak decyzja, którą powinno się podejmować w pośpiechu. Można powiedzieć, że do momentu znalezienia odpowiedniej do tego osoby funkcję prezesa rady nadzorczej będzie tymczasowo pełnił właściciel.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz