Tenisowo-muzyczny debel. Wielki koncert podczas Poznań Open


W trakcie tegorocznej edycji poznańskiego challengera Poznań Open kibice będą mogli podziwiać atrakcje nie tylko na kortach. Jedną z imprez towarzyszących będzie koncert „Raz, Dwa, Trzy – Młynarski” poświęcony pamięci Wojciecha Młynarskiego.

Zespół „Raz, Dwa, Trzy” od lat stara się łączyć muzykę rockową ze współczesną poezją. Karierę rozpoczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Od tamtej pory był on wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród muzycznych, a jego albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną. Sympatycy, fani i wielbiciele kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bossanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. „Raz, Dwa, Trzy” słyną nie tylko z własnej twórczości, ale także interpretacji tekstów, m.in. Agnieszki Osieckiej oraz właśnie Wojciecha Młynarskiego. Koncert poprowadzą Agata Młynarska i Alicja Resich-Modlińska.

Co ciekawe, połączenie tenisa i muzyki w tym przypadku nie jest wcale przypadkowe o czym przekonuje Alicja Resich-Modlińska: – Wojciech Młynarski był nie tylko wspaniałym artystą, ale również zapalonym tenisistą. Przez wiele lat grał na kortach warszawskiej Legii. Często można go było tam spotkać grającego i kibicującego słynnym artystom i zawodnikom.

W ubiegłych latach zdarzało się, że zmaganiom sportowym na korcie towarzyszył koncert, więc tegoroczny jest niejako odwołaniem do tej tradycji. Pamięci Młynarskiego będzie również poświęcona inna impreza towarzysząca Poznań Open – turniej deblowy VIP – LIDL Lucky Doubles.

Koncert „Raz, Dwa, Trzy – Młynarski” odbędzie się w środę 6 czerwca o godzinie 19:00 w Kinie Teatrze Apollo, który mieści się przy ul. Ratajczaka 18 w Poznaniu. Bilety można zakupić poprzez system biletomat.pl dostępny także na stronie poznanopen.pl. Ceny wejściówek to 49 zł (balkon) oraz 59 zł (strefa I). Serdecznie zapraszamy!

Łukasz Nowak

Czytaj także:

Krzysztof Jordan: – Spóźnić się może tylko sekundnik

Dodaj komentarz