Teatr Polski z kolejną nagrodą


Podczas inauguracji 42. Opolskich Konfrontacji Teatralnych „Klasyka Polska” spektakl „Ojczyzna“ Krystyny Miłobędzkiej w reż. Justyny Sobczyk otrzymał Nagrodę Specjalną im. Stanisława Hebanowskiego. Spektakl został uznany przez jury za najciekawsze odkrycie repertuarowe.

O to wyróżnienie walczyło 50 inscenizacji. A walka była ciężka, bo oprócz prestiżu jest to też nagroda finansowa w wysokości 30 tysięcy złotych.
To niesamowicie pozytywne i naładowane niespotykaną energią przedstawienie będzie można zobaczyć na scenie Teatru Polskiego już 27 (g. 12.00) i 28 kwietnia (g. 10.00 i 12.00).

Pokazy „Ojczyzny” łączą się również z premierą nowych godzin grania spektakli, czyli POLSKI dla juniorów i seniorów! Teatr Polski w Poznaniu wychodząc naprzeciw potrzebom szkół oraz seniorów wzbogaca swój repertuar o nowe godziny. To ukłon w stronę młodzieży szkolnej i pedagogów, którzy będą chcieli w ramach zajęć lekcyjnych przybliżyć uczniom klasykę w nowym, współczesnym wydaniu oraz w kierunku seniorów, którzy dysponują czasem w ciągu dnia i mogą być zainteresowani uczestnictwem w życiu kulturalnym.

W związku z premierą nowych godzin Teatr Polski przygotował specjalną ofertę cenową:
Bilet grupowy powyżej 15 osób na spektakl „Ojczyzna” 20 zł. Bilet dla opiekuna Grupy 5 zł;
rodzinny na spektakl „Ojczyzna” dla 4 osób 60 zł (maksymalnie dwie osoby dorosłe plus dzieci);
dla seniorów – bilety w cenie 25 zł/os.

Rezerwacje: tel. 61 852 05 41; 61 852 56 28; e-mail rezerwacja@teatr-polski.pl

Dodaj komentarz