Teatr Muzyczny zaprasza


Wznowienie Barona Cygańskiego, pod batutą Jose Maria Florencio, jest świetnym przykładem starań Teatru Muzycznego nie tylko w kierunku nowych tytułów, lecz również rozwoju i ulepszeniu stałych spektakli.

– Przewodnikiem przez najbliższe miesiące dla zespołu Teatru Muzycznego jak i dla Państwa będzie prawdziwy mistrz batuty, znakomity muzyk – José Maria Florêncio – mówi Przemysław Kieliszewski, dyrektor Teatru Muzycznego. – Jeśli mowa o deficycie liderów, dotyka on wszystkich sfer życia w jednakowy sposób. Muzyka i teatr są kunsztownym rzemiosłem podnoszonym przez najwybitniejszych do miana sztuki. A gdy staje się dzieło, które współtworzy kilkudziesięcioosobowy zespół, wówczas poprowadzić je musi ktoś, komu się wierzy i za kim się podąża z zamkniętymi oczyma. A wtedy emocje, które trafiają do publiczności, budzą niesłychane wzruszenia.
José Maria Florêncio poprowadzi przedstawienia wznowionej właśnie przez niego znakomitej operetki Baron Cygański Johanna Straussa, o formie wręcz operowej. Następnie wyczaruje Koncerty Walentynkowe z udziałem naszego zespołu i wspaniałych gości, a na tym nie zakończy się jego artystyczne przywództwo. U jego boku pracują też inni liderzy. Znakomita Agnieszka Nagórka przygotowuje dla Państwa Musicalowe Koncerty Noworoczne oraz długo nie graną u nas Wesołą wdówkę. Natomiast niezwykle utalentowany młody dyrygent Adam Banaszak poprowadzi wznowienie musicalu My Fair Lady oraz kolejne spektakle cieszącego się dużą popularnością premierowego przedstawienia Orfeusz w piekle, które przygotowywał muzycznie wraz z Markiem Mosiem. Nie zabraknie też uwielbianego przez naszą publiczność Phantoma – musicalowej inscenizacji Upiora w Operze, znakomitej komedii Mayday na dobry początek roku, a także musicalu dla dzieci i całych rodzin Królowa Śniegu.
Bilety na każde z tych przedstawień mogą stanowić wspaniały prezent świąteczny lub noworoczny dla rodziny, przyjaciół, współpracowników. Naszym upominkiem pod choinkę jest też płyta DVD zarejestrowana w sierpniu w Auli UAM w Poznaniu z Największymi przebojami operetkowymi i musicalowymi… a jakże, pod wodzą mistrza José Maria Florêncio.

Przypominamy, że najbliższe spektakle również będą okazją by pokochać Teatr Muzyczny:

Krakowski Salon Poezji Anny Dymnej, spotkanie nr 6.
W sobotę 14 o godzinie 15.00, Radosław Elis wprowadzi widzów w niezwykły, świąteczny nastrój.
Jest to świetna okazja by spędzić czas rodzinnie. Cena biletu to 5 złotych.
http://teatr-muzyczny.poznan.pl/na-afiszu,4,krakowski-salon-poezji-anny-dymnej-spotkanie-6,64.html

Można jeszcze dostać bilety na koncert Sylwestrowy Strauss Gala (w poniedziałek 30 i wtorek 31 grudnia).

Są również na sprzedaż bilety na Musicalowy Koncert Noworoczny (od 10 do 12 stycznia) i na inne świetne spektakle styczniowe – m.in. kapitalna komedia Mayday (3,4 i 5 stycznia), nasz premierowy Orfeusz w piekle (16,17 i 18 stycznia) oraz kolejne daty Barona Cygańskiego (23,24 i 25 stycznia) i wznowionego My Fair Lady (30 i 31 stycznia).

Dodaj komentarz