Tarnowskie Termy odwiedził milionowy klient


Po 26 miesiącach od otwarcia, Tarnowskie Termy będące największym parkiem wodnym w powiecie poznańskim, mogą się pochwalić odwiedzinami milionowego klienta. Został nim pan Janusz z Poznania, który w sobotę o godzinie 15:40 przyszedł do term wraz ze swoimi dwoma córkami i otrzymał niezwykły upominek z tej okazji.

 

Na milionowego klienta Tarnowskich Term czekał wójt gminy Tadeusz Czajka wraz z prezes kompleksu Anitą Stellmaszyk. Dokładnie w sobotę o godz. 15:40 bramkę przy kasie przekroczył pan Janusz z Poznania, wystrzeliło konfetti, a milionowy klient otrzymał niezwykłe upominki.

– W ramach niespodzianki pan Janusz otrzymał karnet roczny upoważniający do nielimitowanego wejścia na teren Tarnowskich Term oraz zaproszenie do skorzystania z domku 4 osobowego nad morzem w ośrodku PALM ROGOWO. Kolejne 10 osób otrzymało voucher całodzienny na Termy – mówi Michał Pniewski z Tarnowskich Term.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

Przypomnijmy, że Tarnowskie Termy zostały otwarte 29 maja 2015 roku. Na terenie tego wyjątkowego parku wodnego w Tarnowie Podgórnym znajdują się baseny rekreacyjne, basen do nauki pływania, basen sportowy oraz strefa saun. Goście mogą skorzystać również z dużej plaży, boiska do piłki plażowej oraz odpocząć przy tężni zasilanej wodą termalną. Obiekt jest czynny w dni powszednie i weekendy od 6:30 – 22:30 (basen sportowy) oraz od 9:00 – 22:30 (baseny rekreacyjne oraz sauny – sauny w tygodniu otwarte od godziny 16:00).

 

Dodaj komentarz