Tarnowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców ma 15 lat (ZDJĘCIA)


Tarnowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców ma 15 lat. Spotkanie jubileuszowe odbyło się 13 listopada w Fabryce Mebli Balma w Tarnowie Podgórnym, w której historia stowarzyszenia się zaczęła… Jej  właściciel Ryszard Balcerkiewicz (twórca również marki Noti) wraz z Markiem Różewskim (właściciel Hotelu Leda w Kołobrzegu i rodzinnego parku rozrywki Pomerania w Pyszce) zainicjowali TSP. Galeria zdjęć na końcu artykułu.

Gala 15-lecia istnienia Tarnowskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców dla długoletnich członków była okazją do podsumowań i wspomnień, a dla nowych to kawałek historii i ciekawostek.

Wójt gminy Tarnowo Podgórne Tadeusz Czajka podczas uroczystości przekazał na ręce prezesa TSP Bartosza Majdy list gratulacyjny z okazji jubileuszu 15-lecia. Życzył członkom TSP, aby działalność w jego szeregach była źródłem wiedzy, owocowała nowymi kontaktami biznesowymi oraz przynosiła wiele osobistej i zawodowej satysfakcji.

Spotkanie było też okazją do podziękowań i wyróżnienia osób najbardziej zasłużonych dla TSP, którymi są inicjatorzy stowarzyszenia Ryszard Balcerkiewicz i Marek Różewski, a także wieloletni członkowie zarządu Anna Majorczyk – Reiter (F.A.C.T Consulting) i Piotr Nowak (VECTOR – Technika Sprężonego Powietrza) oraz byli prezesi Krzysztof Szumski (SKIB S.K. PAU) i Szymon Horowski (HORCOM). Wyróżniony został także wójt Tadeusz Czajka, z którym TSP wielokrotnie miało możliwość współpracy przy wspólnych inicjatywach.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz