Tarnowo Podgórne wspiera leczenie niepłodności


Uczestnikom programu przysługuje możliwość dofinansowania do zabiegu zapłodnienia pozaustrojowego w wysokości do 5.000 zł pod warunkiem przeprowadzenia co najmniej jednej procedury, a maksymalnie dwóch procedur.

Wnioski o objęcie dofinansowaniem wraz z oświadczeniami dostępne są na stronie internetowej gminy (tutaj: http://www.tarnowo-podgorne.pl/wazne/programy-leczenia-nieplodnosci/)  lub w Urzędzie Gminy Tarnowo Podgórne. Wypełnione dokumenty można składać od 16 września u jednego z realizatorów programu, którymi są:

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, GAMETA-SZPITAL Sp. z o.o. i Wspólnicy sp. k. ze Rzgowa oraz Ośrodek Medycznie Wspomaganej Prokreacji i Banku Komórek Rozrodczych i Zarodków INVICTA Sp. z o.o. (ośrodki w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku).

Całkowity koszt realizacji tego programu zaplanowano na 250 tys. zł, przy czym w 2019 r. wyniesie on 50 tys. zł, a w 2020 i 2021 – po 100 tys. Środki pochodzą z budżetu gminy Tarnowo Podgórne.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz