Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu to gwarancja nowości


Domy szeregowe na Podolanach, nowy typ mieszkań w podpoznańskiej Murowanej Goślinie, a do tego premierowa inwestycja w sercu Winograd – to tylko drobny ułamek propozycji od deweloperów, którzy zaprezentują się na Targach Mieszkań i Domów 2 i 3 marca w Poznaniu.

Kto weźmie udział w naszym wydarzeniu i będzie szukał nowości, z pewnością się nie zawiedzie –  mówi Grzegorz Zieliński, dyrektor Targów Mieszkań i Domów z firmy Nowy Adres. Organizatorem eventu jest spółka Nowy Adres S.A., należąca do grupy MTP.

Nowości pod Poznaniem

Poznań i jego przedmieścia od lat sprzyjają inwestycjom deweloperskim. Na obrzeżach swoje osiedla rozwija Linea Deweloper. Podczas najbliższych targów zostaną zaprezentowane nie tylko mieszkania szeregowe „Forma”, ale coraz popularniejsze lokale w budynkach wielorodzinnych „Logo”. W osiedlu „Dąbrówka Leśna Polana” stanowią ważną część oferty, a w Murowanej Goślinie, gdzie Linea także buduje, są nowością.

Na obrzeżach Poznania popularna jest gmina Kleszczewo. W tym obszarze buduje się Osiedle 4 Pory roku w Gowarzewie, które po raz pierwszy zostanie zaprezentowane klientom 2-3 marca w Poznaniu. – Nasz projekt został podzielony na kilka etapów, a pierwszy zakłada dwanaście nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o powierzchni – 88,18 oraz 89,25 mkw. Rezerwując podczas imprezy targowej dom z I etapu, klienci odbiorą klucze w IV kwartale 2019 – mówi Monika Tomaszkiewicz, z biura sprzedaży firmy Global GT.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz