Targi Mieszkań i Domów, na które wszyscy czekamy!


Wrzesień 2020 to wyjątkowo ważny termin dla branży deweloperskiej. W weekend (26 i 27 września) wracają Targi Mieszkań i Domów. Odwiedzając halę nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, zainteresowani z pewnością znajdą swój dom lub mieszkanie, w pełni zgodne z marzeniami.

Najbliższe wydarzenie to inauguracja jesiennego sezonu targowego w naszej firmie. Podczas targów liczne firmy zaprezentują swoją ofertę mieszkań i domów. Jako organizator, spełniamy wszelkie zalecenia wystosowane przez Radę Ministrów. Przygotowaliśmy m.in. maseczkomaty i dozowniki z płynem dezynfekującym, a także bramki termowizyjne mierzące temperaturę uczestnikom – podkreśla Grzegorz Zieliński, dyrektor Targów Mieszkań i Domów z firmy Nowy Adres. Podczas wydarzenia będzie prawie 90 wystawców, w tym oczywiście deweloperzy z dużą marką na rynku, jak: Agrobex, Atal, EBF Development, Grupa Invest, Monday Development, Nickel, czy UWI. Targi to również okazja, by uzupełnić swoją wiedzę na temat rynku: kredytów, wykończenia mieszkań, designu, najmu i wielu innych dziedzin, dzięki specjalnie zorganizowanych seminariach a także w Strefie Porad.

Nowością na targach będzie przygotowana we współpracy z 3DEstate Strefa Wirtualnych Spacerów, w której będzie można zobaczyć wybrane mieszkania wszystkich zgłoszonych deweloperów. Wirtualne spacery to wyjątkowa okazja do sprawdzenia, jak może wyglądać wybierane mieszkanie w przyszłości.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz