Taniej do końca roku – deweloper Linea obniżył ceny mieszkań


Nieruchomości zlokalizowane poza Poznaniem zdobywają coraz większą liczbę zwolenników. W związku z dużym zainteresowaniem, Linea rozbudowuje swoje osiedla – , obecnie oferując bardzo atrakcyjne rabaty na gotowe mieszkania

Linea 9

 

Wszystkie mieszkania oferowane przez dewelopera Linea spełniają wymogi dopłat w programie Mieszkanie dla Młodych. Tylko do końca roku wpłata własna zaciągniętego kredytu wynosi 10% wartości nieruchomości, a od stycznia wzrośnie do 15%. Zakup mieszkania dla wielu osób stanie się znacznie wtedy trudniejszy, dlatego decyzję o nabyciu nieruchomości warto podjąć jeszcze w tym roku.

– Aby zachęcić niezdecydowanych do końca grudnia obniżamy ceny wszystkich gotowych mieszkań zlokalizowanych na naszych osiedlach. Bez remontów, nerwów i straconego czasu z możliwością szybkiego wprowadzenia się – mówi Adam Wędrychowicz ze spółki Linea. – W naszej ofercie posiadamy między innymi trzypokojowe mieszkania już za około 230 tysięcy brutto w ramach inwestycji Villa, trzy lub czteropokojowe FORMY z ogródkiem – od 298 tys., a także domy jednorodzinne typu Piano, Sonata, Etiuda z czterema pokojami, których ceny rozpoczynają się już od 390 tysięcy złotych brutto za 87 m2 – dodaje Wędrychowicz.

Linea przez 15 lat swojej obecności na rynku deweloperskim wybudowała mieszkania i domy dla ponad 1000 rodzin. Zbudowała również wiele kilometrów dróg wewnętrznych, terenów zielonych oraz uczestniczyła w budowie szkół, przedszkoli, kościoła czy centrum handlowego. Rozwinięta infrastruktura Dąbrówki sprawia, że mieszkańcom żyje się w niej bardzo dobrze. Otoczenie terenów zielonych to ogromny plus, szczególnie doceniany przez rodziny z dziećmi. Bliskość lasu zakrzewskiego, pozwala na odpoczynek i rekreację znacząco podnosząc jakość życia w „Osadzie Leśnej” i „Leśnej Polanie”.

Cały kompleks mieszkaniowy położony jest w gminie Dopiewo, która jest jedną z najlepiej skomunikowanych gmin w podpoznańskiej aglomeracji. Szybkie dotarcie do centrum Poznania ułatwia ekspresowa droga S11 oraz węzeł z autostradą A2. Podróż pociągiem zajmuje natomiast 13 minut. Mieszkańcy zmęczeni wielkomiejskim zgiełkiem, mogą odnaleźć w Dąbrówce ciszę i spokój.

Linea 8

 

Dodaj komentarz