Tajemniczy kolekcjoner i jego samochody


Choć dużo wokół niego się dzieje, to niewiele o nim wiadomo. The.collection, gość specjalny Poznań Moto Fest, przedstawi wiele ekskluzywnych i rzadko spotykanych samochodów.

Joseph „the.collection” to znany i jednocześnie bardzo tajemniczy kolekcjoner supersamochodów. W mediach społecznościowych jest obecny wyłącznie na Instragramie, gdzie zgromadził sporą, ponad 35-tysięczną społeczność, która tak jak on kocha luksusowe pojazdy. Jest przedsiębiorcą, pochodzi z Wielkiej Brytanii, a od pewnego czasu mieszka w Poznaniu. Prywatnie jest miłym i serdecznym człowiekiem.

Same, same but different

Tak samo, ale inaczej. Powyższe zdanie, będące mottem gościa specjalnego Poznań Moto Fest, najlepiej oddaje sposób bycia Josepha. Najlepszym przykładem tego, że znany kolekcjoner nie rzuca słów na wiatr jest ostatnia akcja promocyjna, zorganizowana przed nadchodzącym wydarzeniem. Przypomnijmy, że przed kilkunastoma dniami na chodniku przed Holem Wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskich pojawiło się duże przezroczyste pudełko, w którym znalazł się jeden z pojazdów the.collection – Lancia Delta HF Integrale. Całość przypomina zapakowany, zabawkowy samochodzik.

– Wiecie, że jestem wystarczająco szalony, żeby zrobić coś w myśl zasady „outside the box”. Tym razem zdecydowałem się pójść tropem „inside the box” – mówił wtedy główny bohater akcji.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz