Świąteczny koncert z Kasią Cerekwicką. MAMY BILETY!


Popularna wokalistka Kasia Cerekwicka na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia wystąpi w hali GOSiR w Dopiewie z wyjątkowym repertuarem. Artystka podczas „Koncertu Gwiazdkowego Gminy Dopiewo” zaprezentuje znane kolędy, które znalazły się na wydanej przed rokiem płycie i swoje największe przeboje z 20-letniej kariery w świątecznych aranżacjach. „Na kolana”, „S.O.S.”, „Zostań”, „Ostatnia szansa” – to tylko niektóre z nich.

 

Artystka ma na koncie 6 albumów. W tym roku utworem piosenką „Bez Ciebie” Kasia Cerekwicka wygrała konkurs „Premiery” na 54. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na koncercie w Dopiewie przed gwiazdą rozgrzewkę zapewnią: Orkiestra Dęta Gminy Dopiewo z Mażoretkami i Chórem Gminy Dopiewo „Bel Canto”.

Do świąt coraz mniej czasu. Już teraz wójt Dopiewa zaprasza mieszkańców i przyjaciół gminy na „Koncert Gwiazdkowy”. Wydarzenie odbywa się w ramach kampanii „Bądźmy GIT z PIT!”, którą gmina Dopiewo zachęca mieszkańców do wskazywania w deklaracji podatkowej miejsca zamieszkania w gminie Dopiewo. Dzięki temu ok. 40% podatku, wróci z budżetu państwa do budżetu gminy, jaką podamy w formularzu PIT jako swój adres.

Mamy bilety

Bilety na „Koncert Gwiazdkowy Gminy Dopiewo” w ogóle nie trafiły do sprzedaży. Można je jedynie wygrać i odebrać. Łatwiej, będąc mieszkańcem gminy Dopiewo (szczegóły: dopiewo.pl), ale i dla Czytelników „Naszego Głosu Poznańskiego”, bez względu na to, gdzie mieszkają, mamy pięć podwójnych wejściówek. Co trzeba zrobić, żeby je wygrać? Wystarczy przesłać na kontakt@naszglospoznanski.pl zgłoszenie w tytule wpisując Cerekwicka Dopiewo, w którym należy podać:

  1. tytuł ulubionej piosenki lub kolędy w wykonaniu Kasi Cerekwickiej,
  2. z czym kojarzy się Wam gmina Dopiewo.
  3. dlaczego mamy Wam przekazać podwójną wejściówkę na Koncert Gwiazdkowy.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

Adam Mendrala

Grafika M. Juskowiak / fot. Wojciech Biały

Dodaj komentarz