Świąteczny koncert z Kasią Cerekwicką


Popularna wokalistka Kasia Cerekwicka na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia wystąpi w hali GOSiR w Dopiewie z wyjątkowym repertuarem. Artystka podczas „Koncertu Gwiazdkowego Gminy Dopiewo” zaprezentuje znane kolędy, które znalazły się na wydanej przed rokiem płycie i swoje największe przeboje z 20-letniej kariery w świątecznych aranżacjach. „Na kolana”, „S.O.S.”, „Zostań”, „Ostatnia szansa” – to tylko niektóre z nich.

 

Artystka ma na koncie 6 albumów. W tym roku utworem piosenką „Bez Ciebie” Kasia Cerekwicka wygrała konkurs „Premiery” na 54. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na koncercie w Dopiewie przed gwiazdą rozgrzewkę zapewnią: Orkiestra Dęta Gminy Dopiewo z Mażoretkami i Chórem Gminy Dopiewo „Bel Canto”.

Do świąt coraz mniej czasu. Już teraz wójt Dopiewa zaprasza mieszkańców i przyjaciół gminy na „Koncert Gwiazdkowy”. Wydarzenie odbywa się w ramach kampanii „Bądźmy GIT z PIT!”, którą gmina Dopiewo zachęca mieszkańców do wskazywania w deklaracji podatkowej miejsca zamieszkania w gminie Dopiewo. Dzięki temu ok. 40% podatku, wróci z budżetu państwa do budżetu gminy, jaką podamy w formularzu PIT jako swój adres.

Bilety na „Koncert Gwiazdkowy Gminy Dopiewo” w ogóle nie trafiły do sprzedaży. Można je jedynie wygrać i odebrać. Łatwiej, będąc mieszkańcem gminy Dopiewo (szczegóły: dopiewo.pl), ale i dla Czytelników „Naszego Głosu Poznańskiego”, bez względu na to, gdzie mieszkają, mieliśmy pięć podwójnych wejściówek. Konkurs trwał do 12 grudnia. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

 

Adam Mendrala

Grafika M. Juskowiak / fot. Wojciech Biały

Dodaj komentarz