Czytelnicy wybrali SuperRadnego’2018!


SuperRadny’2018 w nagrodę otrzyma – podczas uroczystości w Starostwie Powiatowym – prestiżowy tytuł, dyplom i kampanię promocyjną na naszych łamach. Rozmowę z laureatem zaprezentujemy na łamach „Naszego Głosu Poznańskiego” w wydaniu, które ukaże się 15 października oraz na portalu i naszych mediach społecznościowych. Laureat, a także drugi i trzeci w klasyfikacji generalnej radny zostaną uhonorowani Srebrnymi Medalami Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego „Labor Omnia Vincit” (Praca Wszystko Zwycięża) za krzewienie idei pracy organicznej. Pierwszą trójkę laureatów prosimy o kontakt z redakcją – 691-895-296.

Mamy też nagrodę dla głosujących! Właściciel numeru telefonu, z którego oddanych zostało najwięcej głosów w nagrodę otrzyma voucher na pobyt z noclegiem wraz z osobą towarzyszącą w Hotelu Remes Sport & SPA**** w Opalenicy – tym samym, który podczas Euro’2012 gościł reprezentację Portugalii z Ronaldo na czele! Voucher obejmuje kolację dla dwojga z winem!

Druga w kolejności osoba pod względem liczby wysłanych sms-ów otrzyma na weekend luksusowy samochód marki Infiniti z pełnym bakiem do wykorzystania.

Do tych osób zadzwonimy wkrótce.

Ranking generalny plebiscytu SUPERRADNY’2018:  kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj

Partnerzy plebiscytu:

 

 

 

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz