Sukces młodych piłkarzy Akademii Reissa Kościan


Najmłodsi piłkarze Akademii Piłkarskiej Reissa Kościan prowadzeni przez trenerów Macieja Sołtysiaka i Tomasza Woźniaka w sobotę okazali się najlepsi podczas Turnieju Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej na Orliku OSiR w Poniecu dla roczników 2009-2010. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

– Przede wszystkim chodzi nam o integrację zawodników oraz naukę zasad, obowiązujących na boisku. Podczas meczów wykorzystywane są mniejsze bramki, a zawodnicy grają na odpowiedniej wielkości boiskach, co pozwala na częsty kontakt z piłką. Wynik jest sprawą drugoplanową – mówi trener Akademii Piłkarskiej Reissa Kościan, Tomasz Woźniak

Wyniki spotkań Akademii Piłkarskiej Kościan na Turnieju WLLP:
(sobota, 7 października 2017 roku)
APR Kościan – APR Gostyń 3:0
APR Kościan – APR Krobia 2:0
APR Kościan – APR Poniec I 2:2
APR Kościan – APR Poniec II 7:1

Przypomnijmy, że treningi Akademii Piłkarskiej Reissa Kościan odbywają się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Wyzwolenia w Kościanie popołudniami od poniedziałku do czwartku. Zajęcia prowadzone są dla roczników od 2014 (najmłodsza grupa) do 2005 (najstarsza grupa). Szczegółowe informacje na klubowej stronie (wystarczy kliknąć).

Dodaj komentarz