Stomatologia Rodzinna Bajkodent


Stomatologia Rodzinna Bajkodent to klinika stomatologiczna oferująca pełen zakres usług, począwszy od wykonywania wypełnień, leczenia kanałowego pod mikroskopem, wybielania jak również wykonywania w pełni profesjonalnego i precyzyjnego leczenia chirurgicznego, wszczepiania implantów, leczenia ortodontycznego i przede wszystkim protetyki.

Nasza klinika istnieje już kilka lat, jednak ostatnio została zmodernizowana, doposażona w wysoko specjalistyczny sprzęt oraz ma nowych właścicieli.

Nowi lekarze, którzy zdobyli doświadczenie w prywatnych klinikach w takich krajach jak Szwecja, Austria i Wielka Brytania wykonują w pełni profesjonalne i rzetelne leczenie stomatologiczne zgodne z najnowszymi trendami światowymi.

Naszą wizytówką jest fakt, iż wykonaliśmy już ponad 3500 prac protetycznych tzn. koron, mostów –  również na wszczepionych przez nas implantach.

W naszej klinice panuje rodzinna atmosfera i cała rodzina kompleksowo może skorzystać z proponowanego przez nas leczenia stomatologicznego –  „od A do Z”.

U nas poczujesz się jak w domu, a nie jak w zimnej przychodni czy szpitalu.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki Bajkodent mieszczącej się przy ul. Mgielnej 12 w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald.

Prosimy o umawianie wizyt stomatologicznych pod numerem telefonu: 734-743-083 lub 61-867-44-44.

Klinika znajduje się na strzeżonym osiedlu, gdzie zapewniamy bezpłatny parking w związku z tym przy podjeździe pod szlaban prosimy o telefon w celu otwarcia.

Stomatolgia Rodzinna Bajkodent! Wykonaliśmy ponad 3500 koron i mostów!

dr Łukasz Matuszak

4 komentarze

 1. anna kuc pisze:

  jak najbardziej polecam
  jestem bardzo zadowolona z leczenia
  mam zrobione korony i jest na prawde super- i w przystępnej cenie.

 2. michal kosinski pisze:

  polecam

 3. marcin m pisze:

  super
  potwierdzam wszystko
  implant i korona super
  widac ze pan dr ma wyrobiona reke i wie co robi.
  szybko i sprawnie
  polecam!

 4. Agnieszka pisze:

  Ale, super, mieszkam blisko, będziemy korzystali.

Dodaj komentarz