Stal Mielec gotowa na mecz z Wartą Poznań


– Chcemy cieszyć się grą i być w niej skutecznym. Na tyle idziemy w dobrym kierunku ze stylem naszego grania, że będzie to widoczne w sobotę – mówi przed sobotnim meczem z Wartą Poznań trener Stali Mielec, Artur Skowronek. Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu Zielonych zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie.

– Wszyscy są gotowi do boju, jedynie Krzysiek Kiercz ma uraz, wszyscy pozostali są zdrowi, pełni optymizmu i chcą wejść do autobusu do Poznania. Chcemy cieszyć się grą i być w niej skutecznym. Na tyle idziemy w dobrym kierunku ze stylem naszego grania, że będzie to widoczne w sobotę. Za nami kolejny tydzień współpracy z zespołem, czas na pewno działa na naszą korzyść – mówi szkoleniowiec Stali Mielec, Artur Skowronek.

Termin meczu 3. kolejki Fortuna 1 Liga, Warta Poznań – FKS Stal Mielec, został wyznaczony na 4 sierpnia, o godz. 17:00 na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Głównym arbitrem sobotniego spotkania będzie Konrad Kiełczewski z Białegostoku. Bilety w przedsprzedaży będą kosztować 15 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy). W dniu meczu ceny wzrosną o 5 zł

Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu piłkarzy Warty Poznań zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie: Zobacz mecz Warta Poznań – FKS Stal Mielec [live] (wystarczy kliknąć).

POLECAMY MATERIAŁY:

Bartosz Kieliba w jedenastce kolejki Fortuna 1 Liga

Podsumowanie 2. kolejki Fortuna 1 Ligi

Petr Nemec: – Gdybyśmy mieli więcej czasu, to strzelilibyśmy drugą bramkę

Dodaj komentarz